For our full website experince go to our home page
חזרה
שירותי עיצוב משלימים

חברתנו מתמחה בפיתוח מערכות ופתרונות אינטרנט מתקדמים. שילוב ייחודי של ייצירתיות וטכנולוגיה מאפשרים לנו לספק פתרונות אינטרקטיביים אשר מרחיבים את החשיפה למותג ומגדילים את ההכנסות מפעילות דיגטילית.

פתרונות החטיבה ממוקדים בחויית השימוש, התוכן, והעיצוב הגרפי. שילוב שלושת העולמות מאפשר יצירת פתרונות חדשניים ומקוריים המותאמים לדרישות הייחודיות של כל ארגון.

צוותי העיצוב, ההפקה, והכתיבה השיווקית בשיתוף צוותי הפיתוח מלווים כל פרוייקט מגיבוש האסטרטגייה השיווקית ובניית הקונספט, דרך בחירת כלי הפרזנטציה המתאימים ועד ליצירת הנוכחות הדיגטלית הרצוייה.

אנו מתמחים באיפיון ופיתוח פרוייקטים מורכבים בסביבת האינטרנט, מערכות מסחר אלקטרוניות, אתרי תדמית, אתרים חברתיים, ומערכות פנים ארגוניות. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ותקנים עדכניים תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של יציבות ואבטחת מידע.

דגש רב ניתן בתהליכי האיפיון ובחירת הקונספט העיצובי, להתאמה אישית של הפתרון והצרכים שהציג הלקוח. תהליך העבודה ופיתוח המערכות מבוצע במתודולוגיה הכוללת שיתוף פעולה ושקיפות מלאים עם הלקוח לאורך כל שלבי הפרוייקט.

אנו הופכים את שפת העיצוב למערכות אינטרקטיביות בעלות מראה דיגיטלי ייחודי אשר מניע גולשים ומבקרים לפעולה. אנו מאמינים בעיצוב נקי, רענן ומכובד אשר ייצג כהלכה את המותג או הארגון בפני לקוחותיו הקיימים או הפוטנציאלים.

 • בניית מותג גראפי

  מהו מיתוג? אין הרי מדובר בסתם לוגו. המיתוג הוא מה שאתם והלקוחות רואים בחזית השירותים שאתם מציעים. הוא מרכיב חיוני בהצלחתכם בהווה ובעתיד. אנו יודעים כי חשוב לכם להשיג מודעות למותג, אך ישנם עוד מספר דברים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת. כיום, עם הופעת רשתות המדיה החברתית, קהל היעד מבין טוב יותר מהו מיתוג טוב. אנו יכולים לסייע לכם לשדר את המסר הרצוי לכם, בין אם מדובר במסר ידידותי ורגוע ובין אם במסר מקצועי או של החברה, אנחנו ניצור אותו!

 • הפקות דפוס

  כחלק משירותי הסטודיו, ביכולתנו להציע פתרון משלים למותג שלכם אשר יבטיח מותג אחיד בכל אמצעי המדיה בה העסק שלכם פועל. בכלל זה, עיצוב משלים לכל מוצרי הדפוס של המותג שלכם. שירותי הפקות הדפוס שלנו כוללים: כרטיסי ביקור, חוברות, ספרים, אריזות, תצוגות תערוכה, כרזות ועלונים.

 • תלת מימד

  באמצעות תלת מימד ניתן לייצר לצופה תחושה טבעית ועשירה של העולם האמיתי בסביבת המחשב. מעצבי התלת מימד של חברת קמדיה מתמחים ביצירת מודלים תלת מימדים להעצמת חווית המשתמש בעולם האינטרנט כחלק מאתרים, סרטוני תדמית, אתרי קונספט בשילוב תנועתיות, פרזנטציות והדגמות ללקוחות ומשקיעים. לשילוב האלמנטים יכולת להעניק לאתר הלקוח מראה ייחודי ושונה באם מדובר בחלק מממשק המשתמש או כהצגה והמחשה של מוצרים ושירותים שיש לבית העסק להציע. בתחום סרטוני התדמית והפרזנטציה, למודל תלת מימד יכולת מרשימה להפיח חיים בכל סביבה גראפית ובכך להעצים את מטרות הלקוח.

 • הפקות צילום

  אנחנו בקמדיה סבורים כי תמונות הן חלק בלתי נפרד מעולם גרפי עשיר. לצורך כך, יש לנו צלם מקצועי מיומן לכל צורך דיגיטלי. בין אם אתם זקוקים לתמונות דוממות, לצילומי פנים/חוץ, בתחום האדריכלות, האופנה או כל תמונה אחרת, אנו כאן כדי לספק לכם תשובה. במרבית המקרים, מוצרי השיווק שלכם הם המגע הראשון עם לקוח פוטנציאלי. גורל העסק ייפול או יקום בזכות או בגלל תמונה. אנחנו בקמדיה יכולים לסייע ביצירת גימור ייחודי ובאיכות גבוהה שבזכותו להיטים יתממשו למכירה.

 • אסטרטגיית רשתות חברתיות

  הרשת החברתית יכולה לשמש אמצעי מעולה לבניית מודעות למותג שלכם. באפשרותכם ליצור תקשורת יעילה יותר עם הלקוחות שלכם, ליצור קהל תומכים לשירותים ולמוצרים מטעמכם, והכל כחלק משיחה שגרתית ברשת. מנגד, עולם המדיה החברתית עלול להיות מקום מפחיד ומבלבל. בדיוק כשנדמה לכם שהבנתם את המושג "לייקים" ו"ציוצים", משהו חדש צץ לפתע ומשנה את כללי המשחק לחלוטין. אם אתם סבורים שמדיה חברתית עשויה לסייע לאסטרטגיית השיווק שלכם, אך אינכם יודעים מה לעשות, כיצד לעשות זאת, או למי לכוון, פשוט צלצלו אלינו ונשמח לעזור!

 • Motion Design

  Design הוא השילוב בין כל הכלים העומדים לרשות המעצב הגראפי- יצירתיות, עיצוב ותנועתיות. עם התפתחות האינטרנט והתרחבות הפס הרחב, משתמשים התרגלו לצרוך מידע בווידאו, לכן בסרטים הקצרים טמון כוח רב, גדול יותר מכל תמונה וטקסט. אנשי סטודיו העיצוב בקמדיה מתמחים ביצירת סרטי תדמית לחברות, מצגות משקיעים ופרוייקטים נוספים בתחום המדיה הכוללים תנועה. בכל אלו יצירתיות וחדשנות הן מילות המפתח. בכל פרויקט חדש, צוות העיצוב חוקר לעומק ביחד עם הלקוח מהן המטרות והצרכים אשר יספקו את המוצר הוויזואלי הייחודי והטוב ביותר בעבורו.

חזרה לדף השירותים
שתף עם חברים וצור עימנו קשר להצעה מעולה צור קשר

2010-2014 © כל הזכויות שמורות לקמדיה שירותים טכנולוגיים בע"מ