For our full website experince go to our home page
חזרה
השירותים שלנו

קמדיה שירותים טכנולוגיים בע"מ מתמחה בהקמה ופיתוח מערכות עסקיות ומערכות ליבה ארגוניות שנבנות בהתאם לדרישות הייחודיות של לקוחותינו. מתוך ניסיון של למעלה מעשר שנים בפיתוח מערכות בארגונים גדולים ובינוניים, אנו מיישמים מתודולוגיות פיתוח ייחודיות ומסגרות עבודה אשר נועדו לספק סטנדרטים גובהים לפיתוח תוכנה תוך מתן דגש רב על הפן העסקי בכל פתרון אותו אנו מיישמים.

אנו מספקים פתרון מקיף, משלב איסוף דרישות המשתמשים, איפיון הצרכים בארגון, וסקירת תהליכי עבודה. ועד לפיתוח המוצר, בדיקות האיכות, והטמעת המוצר הסופי. המערכות אותם אנו מפתחים נועדו לפעול בסביבה מרובת משתמשים, בעומסים גבוהים, ולספק את הגמישות הנדרשת על מנת להתממשק למערכות צד שלישי.

אנו נותנים דגש רב בשלבי האיפיון והפיתוח, לממשק המשתמש וחויית השימוש מתוך הבנה שאלו מפחיתים בצורה משמעותית את עלויות ההדרכה וההטמעה של המערכת בארגון.

בנוסף לקבלת אחריות מלאה על פיתוח והטמעת הפתרון, באפשרותנו להעמיד לרשות הלקוח מומחי מערכות מידע ומהנדסי תוכנה אשר ממנפים את מתודולוגיות הפיתוח הייחודיות שלנו בעבודה ממשרדי הלקוח ובניהולו הישיר. בצורה זו אנו מאפשרים גמישות מרבית ומענה לצרכים המשתנים של כל לקוח.

פלטפורמת מיקרוסופט:
VB, C#, .Net, Sharepoint, LINQ, WPF, Win Forms

:IBM פיתוח בסביבות
LotusNotes, Websphere, Sametime, QuickPlace

:JAVA פלטפורמת
J2EE, J2ME, Swing, XSLT, SOA Web services

אינטרנט ומחשוב ענן:
Google App Engine, ASP Classic, ASP.Net, PHP, Microsoft Azure

מסדי נתונים:
SQL Server, DB2, Sybase, MySQL, FoxPro.

במסגרת העבודה מול צוותי הפיתוח, מוגדרים יחד התהליכים העסקיים, מקורות המידע הקיימים והתשתיות. אנו מתרגמים את כל אלה לדרישות תוכנה ברורות ומיישמים אותן בתהליך עבודה מובנה ויעיל, תוך שיתוף פעולה ושקיפות מלאים עם הלקוח.

 • פיתוח מערכות
  ואפליקציות אינטרנטיות

  אתרי אינטרנט הינם הפלטפורמה הנוחה והיעילה ביותר לאינטרקציה עסקית עם לקוחות, ספקים וקבלני משנה. אנו מתמחים בעיצוב, איפיון והקמת אתרים ומערכות מידע מבוססי אינטרנט, המשקפים את ערכי החברה ומסייעים במימוש הפוטנציאל העסקי שלה. אנו יוצרים אתרי תדמית, חנויות וירטואליות ואתרי מסחר אלקטרוני המהווים את החזית העסקית של חברתכם באינטרנט.

 • UX אפיון ועיצוב חווית משתמש

  צוותי העיצוב ומהנדסי התוכנה בחברת קמדיה עובדים יחדיו בגישת פיתוח ממוקדת משתמש. חווית השימוש וממשק המשתמש הינם אבני יסוד בכל תוכנה או מוצר אותו אנו מפתחים. התוצאה היא ממשקי משתמש אינטואיטיביים וידידותיים אשר מגבירים את חוויית השימוש ומושכים את צומת לב המשתמש. אנו עובדים מתוך הבנה כי חווית שימוש חיובית מפחיתה את העלויות הכרוכות ביישום והטמעת התוכנה ומקצרים את תהליך הכשרת המשתמשים. בנוסף חויית שימוש חיובית תורמת משמעותית להצלחת המוצר.

 • UCD אפיון מערכות מכוון משתמשים

  עיצוב ופיתוח מערכות התוכנה בקמדיה מבוסס על תהליך חדשני בשם פיתוח מכוון משתמשים, פילוסופיית פיתוח זו משלבת את המטרות והיעדים העיסקיים של הארגון עם הרצונות והמגבלות של הלקוח (משתמש הקצה), ויחד מנחים כל שלב בתהליך העיצוב והפיתוח של המוצר. מוצרים שפותחו באמצעות מתודולוגיה זו מותאמים בצורה מיטבית לשימושם של משתמשי הקצה. ושמים דגש על האופן שבו משתמשי הקצה רוצים או צריכים להשתמש במוצר, במקום לאלץ אותם לשנות את התנהגותם בכדי להשתמש במוצר.

 • הרחבה ושיפור מערכות קיימות

  בימינו עסקים נדרשים לשינויים תכופים וכניסה לשווקים חדשים. לרוב עסקים אלו עדיין מבוססים על תוכנות ישנות אשר נדרשות לעדכונים ותיקונים תכופים. לחברות אלו אנו מציעים שירותי שידרוג והסבה של המערכות הישנות לטכנולוגיות חדישות ועדכניות. מסגרת העבודה בה אנו עושים שימוש מצמצמת את הסיכון והעלויות הקשורות בדרך כלל בהסבה ועדכון של מערכות ישנות. המוצר הסופי תומך בכל התהליכים והפונקצינאליות של המערכת הישנה אך פעילות המערכת משתפרת על ידי ביצועים מהירים יותר וממשק משתמש מעודכן. ליבת המערכת נשארת זהה בעוד הטכנולוגיה בבסיסה משודרגת לסטנדרטים עדכניים.

 • אפיון ועיצוב
  UI ממשקי משתמש

  אנו בקמדיה נסייע לכם להגדיר את מטרת אתרכם ולעצבו, כך שיתאים התאמה מלאה לצרכים שלכם. אנו מאמינים בסביבה מקוונת נקייה, במיוחדכאשר זה נוגע לעיצוב באינטרנט. ישנם אתרים רבים עמוסים בתוכן ועיצוב הדף והסידור לוקים בחסר. אם אתם מחפשים חברה שתיצור חוויה מקוונת ייחודית לכם ולמותג שלכם – אתם במקום הנכון.

 • בדיקות תוכנה ומבדקי שימושיות

  כחלק משירותי קבוצת התוכנה אנו מציעים שירותי בדיקות תוכנה. תהליך הבדיקה מסייע רבות להגדרה האם תהליך הפיתוח בוצע בהצלחה או נכשל באמצעות בחינת הפונקציונאליות והמאפיינים של המערכת אל מול אלו שהוגדרו במסמכי האיפיון שניתנו על ידי הלקוח. בדיקות התוכנה כולללת בין היתר בדיקות פונקציונאליות , בדיקות קבלה , בדיקות תאימות, ממשקי משתמש ועוד.

 • הטמעה, הדרכה וניהול השינוי

  הצלחתה של תוכנה חדשה טמונה רבות בהצלחת תהליך ההטמעה וההדרכה שלה. מחקרים מראים כי אחת הסיבות המרכזיות לכישלון פרויקטי תוכנה אינו קשור לתהליך הפיתוח אלא לליקויים בתהליך ההדרכה וההטמעה. כחלק משירותי קבוצת התוכנה אנו מספקים שירותי הטמעה והדרכה מהמנהלים הבכירים ועד אחרון העובדים. אנו מתמחים בהתאמת תהליך ההדרכה לתרבות האירגון, ויצירת תהליכים יעילים ואפקטיביים לשם זירוז תהליך הקליטה, צמצום ההתנגדות והגברת המוטיבציה של משתמשי המערכת.

 • תמיכה ותחזוקה של
  מערכות קיימות

  תחזוקת מערכות תוכנה הינה משימה מרתיעה עסקים רבים. מנהלי החברה נמצאים בלחץ מתמיד להפחית את עלויות התחזוקה של מערכות התוכנה הקיימות בארגון תוך אופטימזציה מרבית של הביצועים. כחלק משירותי הפיתוח אנו משתפים פעולה עם לקוחותינו על מנת להבין את האתגרים הטכנולוגיים איתם הם מתמודדים. מטרתינו היא לזהות את הגישה היעילה ביותר לתמיכה במערכות הקיימות תוך צימצום הסיכונים במערכת והקטנת העלויות התפעוליות. השירות שלנו כולל בין היתר הוספת מאפיינים חדשים, תיקון ליקויים ושיפור הגדרות וביצועים.

 • ניתוח מערכות והנדסת תוכנה

  כחלק משרותי החברה אנו מתמחים בניתוח מערכות והנדסת תוכנה. אנו מתחילים את תהליך איפיון המערכות בזיהוי הצרכים של הלקוח והגדרת הכלים למתן מענה לצרכים אלו. תהליך ניתוח ואיפיון הצרכים הינו מרכיב קריטי בתהליך הפיתוח. בסיום שלב זה מוגדרים החזון, הדרישות והמאפיינים של המערכת העתידית. בשלב הבא, שלב הנדסת התוכנה אנו מגדירים את המבנה, הטכנולוגיות, וממשק המשתמש של המערכת המיועדת.

 • שירותי טיוב, ניתוח והסבת נתונים

  מערכות ארגוניות רבות מבוססות על מידע הנצבר במאגרי נתונים המשמשים להפקת תובנות עסקיות וקבלת החלטות, לכן חשיבות רבה לכך שהמידע במערכות אלו יהיה מדוייק, עדכני ואמין. כחלק מתהליך קליטת נתונים ממערכות חיצוניות והקלדת נתונים על ידי עובדי הארגון, שלמות ואמינות הנתונים נשחקת עם הזמן. להתמודדות מוצלחת עם מצב זה אנו מציעים שירות השבחה והעשרת המידע באמצעות תהליכים לוגיים ממוכנים.

קמדיה מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים משלימים בתחומי העיצוב הכוללים מיתוג, צילום, מידול תלת מימד, רשתות חברתיות והפקות דפוס

לרשימת שירותי העיצוב
שתף עם חברים וצור עימנו קשר להצעה מעולה צור קשר

2010-2014 © כל הזכויות שמורות לקמדיה שירותים טכנולוגיים בע"מ